| Dankov a întrebat:

De curand, am niste probleme cu CS:GO-ul.
Cateodata, imi spune ca sunt fisiere corupte, iar cateodata spune ca ruleaza jocul, se sincronizeaza, si apoi nu se intampla nimic, raman pe desktop.
Ce as putea face?
PS: Daca reinstalez CS-ul, merge fara probleme, sting pc, a doua zi, imi face probleme?
As prefera sa nu schimb windows-ul, deoarece am multe fisiere, si lucruri care nu as vrea sa le pierd...
Funda celui mai bun raspuns, va multumesc!

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu pierzi nimic daca ai mai multe partitii gen C: / D: / E:. Muta tot ce vrei sa salvezi pe oricare in afara de C: si apoi reinstalezi pe C: lasandu`le pe restul intacte.

| Dankov explică (pentru WaterDrop):

Nu prea are rost sa mut, tot, daca schimb win, schimb tot, sa stearga orice fel d e virus.