| IzzbajuL a întrebat:

De curand, mi-am schimbat windows-ul din XP in 7 si nu imi mai merg toate jocurile. Dar nu asta e problema. Am cautat mult si am gasit un CS care merge, in sfarsit, si pe calculatorul meu. Acolo am gasit o aplicatie numita HLDS. Mi-am facut un server, dar nu stiu cum sa ma fac admin cu nick-ul meu. Imi puteti da un site de pe care sa descarc si restul filelor, cum am vazut si pe restul site-urilor. Sau ce sa fac cu eroarea : setinfo [ ]?. Am bagat "setinfo pss" si imi scria acest lucru. Raspunsul care ma ajuta sa imi deslusesc problema primeste FUNDA!

1 răspuns:
| Systemup a răspuns:

Uita-te la tutoriale.Singurul lucru care pot sa til spun ca trebuie sa descarci AMXmodmenu
si sal pui in cstrike>addons