| xXSore a întrebat:

Salutare TPU,

Intrebarea asta e pentru cei care au facebook. Deci : Azi am intrat pe facebook si mi s-a deconectat dintr-o data. M-am reconectat si nu m-a mai lasat sa intru pe facebook si mi-a zis ceva de genul asta :
Spam Warning
Sometimes spammers create fake pages that look like Facebook or another website. These pages usually offer you a great deal if you do something in return (ex: get free plane tickets when you copy and paste this special access token). It looks like you pasted sensitive info about your Facebook account onto on of these pages. As a result, your account started spreading spam.

Don't worry, we've secured your account.

Deci, chiar nu inteleg care e faza cu spammerii astia. Oare mi-a blocat contul?

P.S. : Scuzati categoria. big grin

2 răspunsuri:
| costy18 a răspuns:

Da..ai luat spam

| xXSore explică (pentru costy18):

Pfua, dar nu am facut nimic. straight face