| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu ma lasa sa intru pe faceBook?
Imi apare:
Spam Warning
Sometimes spammers create fake pages that look like Facebook or another website. These pages usually offer you a great deal if you do something in return (ex: get free plane tickets when you copy and paste this special access token). It looks like you pasted sensitive info about your Facebook account onto on of these pages. As a result, your account started spreading spam.

Don't worry, we've secured your account.

Răspuns Câştigător
| MonicaMonicutza a răspuns:

Asa mi-a aparut si mie. Trebuie sa iti schimbi parola ..Si trebuie sa faci ce iti apare acoolo si dai next. Si dupa daca nu iti merge cand intri pe facebook iti apare acolo ti-ai uitat parola si iti schimbi acolo...

Funda? puppy dog eyes