| Ramo137 a întrebat:

Ce se intampla cu fb?
de 2 saptamani nu imi mai da voie sa intru, dupa ce am postat un comentariu de doua ori, mi-a aratat ca am spam pana pe 26. asta imi zice:
Spam Warning
Sometimes spammers create fake pages that look like Facebook or another website. These pages usually offer you a great deal if you do something in return (ex: get free plane tickets when you copy and paste this special access token). It looks like you pasted sensitive info about your Facebook account onto on of these pages. As a result, your account started spreading spam.

Don't worry, we've secured your account.

deci pot face ceva? sau mai astept., poate isi revine? funda si vot

Răspuns Câştigător
| KaterinaРомановский a răspuns:

Trebuie să ai undeva jos o rubrică unde scrie contact sau ceva de genul. Când și se blochează contul știu că apare așa ceva!

6 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Unele comentarii ale tale la pagini au fost marcate ca spam. Poţi fi suspendată temporar sau definitiv. Mai aşteaptă, poate eşti temporar.

| mona a răspuns:

Asteapta pana isi revine

| MytzaMytz a răspuns:

Trebuie sa astepti ai facut spam de aceea.

| KaterinaРомановский a răspuns:

Zice să nu îți faci griji că ți-au securizat contul. Eu zic să îi contactezi pe cei de la Facebook și să le expui problema exact!

| Ramo137 explică (pentru KaterinaРомановский):

Cum ii contactez mai exact puppy dog eyes

| Ramo137 explică (pentru KaterinaРомановский):

Se pare ca a mers azi big grin

| KaterinaРомановский a răspuns (pentru Ramo137):

Trebuie să ai undeva jos o rubrică unde scrie contact sau ceva de genul. Când și se blochează contul știu că apare așa ceva!