| Popa_Radu-stefan_1995 a întrebat:

Joc de un timp anume un joc ce se numeste ROBLOX.
si nu mai exista tix-uri cu care pot sa transform in robux. ma puteti ajuta cu sugestii sau chiar sa imi donati si mie robux va rog?
PS: dau funda
Va multumesc

Răspuns Câştigător
| MariagotCute a răspuns:

Depinde,am si eu prieteni ce se joaca.Ai putea sa iti economisesti niste bani deoparte, cu 5 dolari de exemplu poti sa iti cumperi 400 de robuxuri. Daca nu poti, incearca sa creezi tu shirt-uri si pantaloni sau t-shirt-uri.Iar cand este vreaun live cu Roblox, sau event, mergi la toate si i-a tot ce este free. Sper ca te-am ajutat! happy

| Popa_Radu-stefan_1995 explică (pentru MariagotCute):

Am 12 ani si poti cumpara doar cu cardul si asta e partea nasoala

2 răspunsuri:
| Popa_Radu-stefan_1995 explică:

Numele meu in joc este MastT3rTrip.
daca puteti intra pe lumea timp de 5 secunde si sa iesiti v-as fi recunascator