| Punker19 a întrebat:

M-am apucat acum cateva zile (3 mai exact) de unde metin. Acel metin este Mt2Yoneis. Problema este ca nu prea stiu cum as putea face rost de arme 2 milioane atac sau mai mari, sau iteme GM.Stiu ca majoritatea le gasim pe site, insa stiu ca sunt tactici de gasit anumite iteme. Chiar azi am gasit in bolsa calabaza o Casca Yoneis si as vrea si alte iteme asemanatoare. Daca stiti cv va rog nu ezitati sa spunetihappy.

Răspuns Câştigător
| IustinTiger a răspuns:

Hey si eu joc am vll 250 daca vrei sa te ajut cu itm si ce mai vr da-mi add: iustin.gisca

| Punker19 explică (pentru IustinTiger):

Nu mai joc dar iti dau fundabig grin

| GRYM16 a răspuns (pentru IustinTiger):

Ma poti ajuta pe minebig grin
As avea nevoie

| Bodo_Bogdan_1998 a răspuns (pentru IustinTiger):

Poti sa ma ajuti si pe mine cu ceva iteme pe mt2 yoneis?