| Smylee a întrebat:

Ma puteti ajuta in legautra cu FIFA 08?!
Eu am sageata (stang/a) defect deci nu imi merge. Si as vrea sa schimb acesta pe un alt buton, am intrat si am incercat sa fac acest lucru dar nu am gasit doar pentru butoanele, (Q,W,E,R,A, S, etc.). Ma puteti ajuta va rog?!
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Din pacate, controalele pentru fifa 08 nu pot fi modificate! :/

| nda a răspuns:

Nu poti. eu am avut defecta sageata jos si n-am mai putit juca 07 si 08 pana nu mi-am schimbat tastatura. am cautat tot felul de programe pe net care sa modifice butoanele tastaturii dar mergeau doar in windows... in joc modificarile se pierdeau.