| maestruk a întrebat:

Mi-am facut de curand HearthStone. ideea e ca nu ma lasa sa-l joc deoarece spune ca trebuie sa fiu conectat la battle.net,si nu stiu cum sa o fac.
Sus in dreapta scrie,,go online,, dar cand dau ma pune sa ma conectez si dupa ce o fac imi scrie,, We couldn*t log you in whit what you just entered.Please try again.,, Si pot sa incerc de 1000 ori ca tot acelasi lucru e...
Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Pai ti-ai facut cont? Pe ce incerci sa joci? telefon/tableta/pc?

| maestruk explică (pentru EnvyU):

Da,mi-am facut cont, si joc pe pc!

| EnvyU a răspuns (pentru maestruk):

Pai daca ai net, daca ai cont, daca ai introdus contul perfect si daca ai instalat jocul hearthstone si te loghezi in battlenet ala si dai play, si nu merge, atunci chiar ma depaseste.