| Baphemot a întrebat:

Mi-am făcut recen un cont pe Club Penguin și vreau să cumpăr membership. Problema este că după completez datele( card number, când expiră, etc ) și dau pe actualizează plată îmi spune următoarea: „We are unable to process your payment. Please verify your information. ". Le-am verificat și reverificat dar nu găsesc problema. Vă rog spuneți-mi ce ar trebui să fac.
P.S: Nu știu dacă trebuie să menționez că dau fundă, dar dacă da, dau.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai un card care permite tranzactii online?
este activat daca e cazul pentru tranzactii online?
este acceptat tipul ala de card?