| GeorgeRzv a întrebat:

Mi-am instalat și eu jocul The Sims 2 și îmi lipsește ciocanul de șters pereții și alte obiecte.
Dacă a mai trecut cineva prin problema asta îmi spuneți și mie cum să o rezolv?

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Eu stiu ca ciocanul apare doar cand dai pe a 3-a chestie din stanga, adica acolo la renovari unde apare fierastraul si trafaletul... daca tot nu apare instaleaza alt joc sau fa-i de pe net un update patch saau mai e varianta sa nu poti sterge peretii caselor prestabilite de joc ci doar sa stergi lucrurile facute de tine.