| SmigalNexus a întrebat:

Salutare TPU mi-ar merge The Witcher 3: Wild Hunt pe cerintele astea : Windows 7 ultimate sp-1, procesor Intel core i5 650 3, 20 ghz, ram 10.0 gb DDR3, Placa video 1024MB ATI AMD Radeon HD 6570. FUNDAAA

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU! Nu va merge! Ai placa video slaba!

| alexboss2020 a răspuns:

Nu! Minim gtx 1050 sau rx 460 daca vrei sa joci pe setari mai ridicate iti recomand RX 580 sau gtx 1060 3gb!

| DarthNiger a răspuns:

Ai placa video prea slaba, iti trebuia placa video de maxim 2GB.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 10-20fps cu totul pe low. Te trage in jos placa video!

| SmigalNexus explică (pentru anonim_4396):

Ce Placa video imi recomandati sa mearga bine

| anonim_4396 a răspuns (pentru SmigalNexus):

GTX1050Ti mi se pare cea mai ok ca raport pret/calitate!

| DarthNiger a răspuns (pentru SmigalNexus):

Daca vrei sa joci jocul bine ia-ti GTX 770.