| rolandbejan a întrebat:

Salutare TPU nu de mult am luad si instaglat GTA iv dar jocul merge in reluare.i-am umblat la grafica si merge mai bine dar tot nu sunt foarte multumit de el. am windows 7 ultimate 32 bit iar daca imi voi lua windows 7 64 bit credeti ca va merge mai bine jocul?

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Viteza procesor recomandata : Intel Core 2 Quad 2. 4Ghz sau AMD Phenom X3 2.1Ghz
Memorie RAM recomandata : 2, 5GB pentru orice fel de Windows
Memorie Video recomandata : 512MB NVIDIA 8600 sau 512MB ATI 3870

| rolandbejan explică (pentru BeHappyOriceArFi):

Am asa amd athlon(tm)x2 dual core processor 6000+ 3. 00ghz
memorie 2.00 gb ram
nu este destul de bun

| BeHappyOriceArFi a răspuns (pentru rolandbejan):

Nu prea.