| Mihai1800 a întrebat:

Salutare tuturor
uite asa ca n-am eu ce face
sa-mi raspundeti la asta
cati dintre voi credeti ca jocul metin2 a ramas
cu grafica in urma

Eu unu cred ca a ramas destul

3 răspunsuri:
| Overthelimit_Metin_2000 a răspuns:

Incearca noul server Metin2Anaconda si nu te vei plictisi deoarece:
1)Serverul este PVM-PVP cu rate de 800% la drop yang, itm si exp, iar fierarul (prietenul nostru cel de nadejde) are rate de reusita ca pe ooficial (pentru a da un strop de dificultate pe server)
2)Max lv 250, pct la status 105, fereastra cu toate bonusurile implementata (iti spune cat %ai hh pe tine, anti war/saman/sura...) max pv pe armuri este 8k.
3)Toate temnitele implementate, arme/armuri...+9 la magazin general si la negustorii
4)Toate itm de + le gasiti la Cetateanul turmentat, nu avem Lycan implementat deocamdata si se pot face P-uri la lv 70 fara nici un fel de stres!:)))
LINK DOWNLOAD:http://dl1.fzn.ro/download/MT2Anaconda.rar
LINK SITE INREGISTRARI:http://metin2anaconda.tk/
Oferim GM celor care ne ajuta la popularea serverului.
! VA ASTEPTAM IN NUMAR CAT MAI MARE!

| Costinel_Badea_1995 a răspuns:

Metin2. Nu grafica(care nu e asa naspa) conteaza distractiahappy povestea etc+ca este un mmo bun. Distractiv de pierdut timpul.Eu il joc de 3 ani si chiar imi placehappy

| Mihai1800 explică (pentru Costinel_Badea_1995):

Crede-ma pe langa grafica metin2 nu s-a schimbat mai deloc a mai adaugat in system nou pe ici colo cum ar fi alchimia ba un alt boss final cum ar fi dragonul sau alte cele ba mai multe iteme care doar is puse asa ca sa zici ca a bagat ceva nou ba a mai crescut oleaca lvl max si tot asa si tot asa

Aici vreau sa zic ca daca ar fi facut un update la grafica ar fi facut un pas inainte, iar la poveste sa o mai diversifice oleaca nu doar aceea cu metinurile din cer si cu dragonul sau catacombe ce o mai fi acum nici nu-mi mai pasa

dar cateva povesti secundare mai asa care sa te faca sa nu doar te iei la bataie cu mobi si metinuri, ba chiar sa trebuie sa descifrezi tu misterul sa afli pe parcurs ce urmeaza sa se intample nu doar bati si iar bati, sau sa te duci de colo colo ma refer la mister aici