| anonim_4396 a întrebat:

Salutare TPU nu stiu daca e categoria buna deci va rog sa ma scuzati

am conectate 2 hdd unu de 500 si altu de 80 la pc ambele au windows 7 instalat unu nu are nimic pe el si celalalt are foldere si poze de care am nevoie doar ca ele sunt puse pe decatop cum pot intra pe desktop sa iau ce am nevoie sau cum pot sa il pun pe cel de 80 primar

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In primul rand ce este "decatop"? Ma rog! Am cam inteles eu ce vrei sa spui. Fa un folder sa-i zicem "A" (intrand cu cel pe care ai pozele cuplat si celalat necuplat) in care muti pozele si toate folderele necesare. Apoi le cuplezi pe amandoua si muti folderul "A" pe celalalt HDD. Dupa ce ai terminat stergi complet Windowsul de pe HDD-ul de 500 si repornesti sistemul. Va porni numai Windowsul de pe cel de 80.