| UzzY475 a întrebat:

Recent m-am reapucat de metin dupa o lunga perioada de pauza, si nu mai stiu nimic, imi puteti spune si mie ce bonusuri sa imi bag pentru a avea set v4? ( sunt war, am lvl 95, de bonusuri nu se pune problema ca joc pe un sv care pica bonusurile.) Deci vreau bonusurile pentru a avea set V4 si, pentru funda spuneti-mi si ce bonusuri sa bag pentru pvp, NU VREAU SET UNIVERSAL.
Deci doua seturi. Ofer funda.

Răspuns Câştigător
| qkaps123 a răspuns:

In v4 daca e server private, bagi 1-5 diavol, pv, hh, crit, exp, sageti(pe itemele ce pica bonusurile), iar la 6-7 valoare atac si monstri(daca is 6-7)
pvp aparari vs rasa, brt lc magie, pv, hh, crit, pantrundere si daunePV/Foc, iar pe arma int/strg/dex, hh, crit, patrundere, blocare
apare contra% rasa(daca este 6-7)