| Masonul a întrebat:

Salutare TPU revin cu 2 intrebari 1.imi merge prototype 2 pe procesor Intel celeron d rami 4 gb placa video ati saphire hd5450 de 2 gb.Si a2a poti face inca un nucleu virtual am inteles ca se poate daca da cum? cel mai rapid si bun raspuns funda! big grin

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

1.daca ai procesorul de minim 2. 8ghz da, poate va merge si prototype 2
2.nu stiu

Răspuns utilizator avertizat
| allexx100 a răspuns:

Eu am un dual core de 2.5 mhz si merge bine pe LOW

| CrIsTyPk a răspuns:

Salut .....am instalat prototype 2 si cand dau sa intru in joc in apare in bara jos si dupa dispare si nu se intampla nimic nu imi arata nicio eroare...care e problema?