| CBogdannnnn a întrebat:

Salutare,TpU! Scuzati-ma pentru ce urmeaza sa fac,nu este frumos, dar toti o fac la inceput:
As dori sa fac reclama unor prieteni care abia s-au apucat de youtube(gaming). Presupun ca stiti ce urmeaza sa va cer si sunt 90% sigur ca nu ma veti asculta si nu va acuz, dar puteti sa ne ajutati cu un like/sub....la share presupun ca exagerez, deci e la atitudinea voastra! Multumesc anticipat!
Canalul:https://www.youtube.com/channel/UCTTcW2vtsPDFAjxITUS1iZQ

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RocKzZ a răspuns:

Salut. De la mine aveti subscribe. Btw, in ce e facut intro-ul, e foarte smecher?

| CBogdannnnn explică (pentru RocKzZ):

Introul este facut in 3 programe, textul propriu zis si motionul, adica cum se misca textul ( care arata urat la inceput) se face in cinema 4D, apoi textul si motionul se baga in Adobe after effects, cs6 e ultimul, si se baga ce efecte vrei tu, de ex la intro ul meu daca obs, cand vine cate un drop la medolie, textu da shake si se bruiaza, si dupa ce ii faci tu ce vrei, il bagi intr un Sony vegas, sau camtasia studio sau orice program de editat basic, fara windows movie maker. laughing si pui background music, fade in, fade out.
Deci
1.cinema4d,
2.adobe after effects cs6
3.sony vegas pro 12