| Sorinz a întrebat:

Salutare TPU, vin cu o nouo problema happy. De 1 luna m-am abonat la Romtelecom Cablu si de aseara modemu a inceput sa se deconecteze din ce in ce mai repede maxim 30 min, care ar fi problema? oare e de la telefon, trebuie conectat tot timpu? ca eu de obicei il tin scos... sau daca nu, care e problema ca innebunesc straight face

3 răspunsuri:
| CLAUDIU774 a răspuns:

Incearca sa-l conectezi daca se mai blocheaza cateva canale nu-i nimc am si eu un decodor de la digi se mai blocheaza cateodata incearca ce ti-am spus mai sus

| CLAUDIU774 a răspuns:

Am si eu decodor de la digi si-al meu se mai blocheaza din cand in cand conecteaza-l! nu-i nimic daca cateva canale nu merg

| Sorinz explică:

HGB eu ma refer la internet happy scuze ca nu am specificat mai sus straight face