| Sparkii a întrebat:

am o problema la pc straight face inainte mergea netu pe pc si acuma numai merge cand al bag arata ca este conectat an modem arata bine ca de obicei modemu dar an pc nu merge zice ca un cablu de retea nu este conectat si anainte cum mergea nu mai merge nici sa trag ca inainte trageam de la alu sora mea si tot la fel zice straight face acuma straight face

4 răspunsuri:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Contacteaza firma de internet la care esti abonat si povesteste-le. Probabil s-au sters niste setari de la ei.

| Sparkii explică (pentru MihaiEdy1993):

Nu mai... eu acuma sunt pe pc lui sorumea si folosesc acelasi modem cum la sorumea merge si cand bag an pc meu nu merge

| MihaiEdy1993 a răspuns (pentru Sparkii):

Verifica sa vezi daca nu e busit cumva cablul de internet. Altceva nu mai stiu ce sa iti zic sa incerci.

| Sparkii explică (pentru MihaiEdy1993):

Frateeeeeeeee la asta cum merge si la celalalt nu merge :O lolll