| alessyo21 a întrebat:

am si eu o problema ieri seara bagam usb-ul din telefon in pc si mergea fara probleme am scos cablu totu in regula azi cand il bag iar imi apare ca e conectat dar imi apare MTP connection adica e ceva de camera nu imi apar si restul datelor oare trebuie sa fac ceva setari in telefon? am cautat si nu am gasit

Răspuns Câştigător
| AlexandruSirb a răspuns:

Ce telefon ai? Ce setari ai la USB? MTP = Media Transfer Protocol. Iti apare in My Computer, la Portable Devices, sau asa ceva. Da-mi mai multe detalii si te ajut. beast_slayer23

1 răspuns:
| alessyo21 explică:

Multumesc am rezolvat!tongue