| NaturalLl a întrebat:

Vreau sa va intreb care este diferenta dintre Euro Truck Simulator 2 si Euro Truck Simulator 2 Gold Edition. Diferente legate de rezolutie, cum se vad tirurile, remorcile, masinile si diferente legate de tiruri, orase, tari si distribuitori autorizati. Dau funda pentru cel mai bun si mai clar raspuns!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Aceeasi grafica, numai cateva schimbari la tiruri, alti distribuitori, alte trasee, etc. Ca si un dlc.

| AsasinCreed1000 a răspuns:

Gold edition contine toate dlc-urile