| Zafiris_Flavius_2001 a întrebat:

Salutare tuturor! Am o mica problema. Am fost fraier si am bagat controller-ul de la PS3 la laptop inainte sa ma asigur daca este bun si pentru pc. Acum nu mi-l mai recunoaste PS3-ul. Este terminat controller-ul sau merge reparat? Cam cat ar costa o reparatie daca merge? Va multumesc.

1 răspuns:
| emipenet a răspuns:

Salut! controller-ele special pentru console nu se pot conecta la alte dipozitive, nu trebuie reparat, incearca sa il conectezi cu cablul usb la ps3, daca nu merge in nici un fel, trebuie sa cumperi altul, costa mai mult reparatia decat un controller nou
reparatia ar fi in jur de 140-180 lei
funda?