| kyGirL a întrebat:

Buna am si eu o problema,nu imi merge netu la laptop.dar pe pc merge, o mers cat o mers si dupa aia mi s`a terminat bateria la laptop si cand l`am bagat la incarcat netu nu mi-a mai mers, oare ii din cauza asta sau din cauza cablului?

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai un modem ceva? Iti functioneaza placa de retea? Ce windows (xp/7)? Posibil sa fi picat doar netul (coincidenta) ori de la cablu, ori ceva din setari ori a picat placa de retea.

| NakaTaka a răspuns:

Verifica-ti placa de retea.

| AndreiDanut1996 a răspuns:

Nu cred ca e din cauza asta dar daca e incearca cu altl daca ai