| Alexandruooooo a întrebat:

Salutare tuturor, aş vrea să ştiu de unde pot cumpăra o chitanţă sau mă rog ce este de tip paysafecard. Ştiu că site-ul official dispune de o hartă dar este stricată am fost la mai multe puncte de acolo si nu am găsit nimic... stau in Timisoara dacă m-ati putea spune mai multe despre paysafecard si de unde pot cumpăra m-ar ajuta mult ofer fundă. vreau să cumpăr niste jocuri pe steam.

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Pai nu stiu unde gasesti in Timisoara dar de obicei unde se vinde paysafe trebuie sa apara pe geam, usa etc un semn pe care arata paysafe.Bafta

| Alexandruooooo explică:

Dacă mi-ati putea spune mai multe * sorry pentru greşală

| Alexandruooooo explică:

Mi-ati putea spune *