| Compufone a întrebat:

Salutare tuturor! Vreau sa imi cumpar un cont premium pe Minecraft, dar inainte as vrea sa am skin-ul pregatit. Nu ma pricep in skin-uri si am doar niste idei cum as vrea sa fie, caut pe cineva bun in aceasta chestie.

3 răspunsuri:
| KlibrDM a răspuns:

Daca nu stii face skinuri, poti sa le cauti pe internet si sa le folosesti.

| Compufone explică (pentru KlibrDM):

Pai si eu m-am gandit la asta, dar mi se pare stupid. Eu vreau sa am propriul meu skin, nu vreau sa fie copiat.

| Compufone explică (pentru KlibrDM):

Totusi, stii un site bun in care as putea face skin-ul? Sunt praf dar as vrea sa incerc.