| meinteil a întrebat:

Salutare tututor am o nelamurire acum 2 zile am comandat de pe eMAG vreo 3 cd-uri.
Le-am adaugat in cos iar totalul era cam de 160 lei problema este ca dupa ce am plasat comanda nu imi aparea decat ca un singur CD va fi trimis iar asta m-a bagat putin in ceata neintelegand de ce este asa.
Am intrat si in contul meu la comenzile mele iar acolo nu imi apare decat ca acel CD va fi livrat.
Intrebarea mea celelalte vor mai fi trimise sau ce s-a intamplat cu ele?
As dori sa anulez comanda la celelalte insa nu stiu nimic de ele.
A mai patit cineva asa ceva?
Multumesc

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia legatura cu ei, telefonic si intreaba-i.

Răspuns utilizator avertizat