| BytzaRoby a întrebat:

Salutare.Va rog frumos cine imi spune si mie un metin pvm 2012 in-afara de earth sau calipso sa fie clasic frumos faci itemele binisor fara 6-7.Un metin bun de care sa nu ma mai las.Dau funda+vot pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| kyuby19 a răspuns:

Incearca metin2 severin e simplu e pvm si pvp cresti bine yang faci rapid si sunt si eu pe acolo cu numele kyuby daca joci acolo lasa mesaj cand imi repar pc-ul poate ne vedem pe acolowinking