| Raducu1 a întrebat:

Salutare, va rog frumos sa ma ajtati(daca stiti). Am un Samsung Galaxy Ace si cand intru pe, Harti, si vreau sa caut o locatie, imi da ca se incarca, cand colo, ramane asa, zice ca se incarca dar nu apare locatia.La fel face si cand vreau sa fac un traseu intre doua locatii. Mi-ati putea spune ce sa fac, stiam ca merge si fara internet, sau trebuie sa am neaparat internet?

Răspuns Câştigător
| Vali5681 a răspuns:

Trebuie sa ai macar net pe telefon.Se poate si prin Wireless si de la operatorul de telefonie mobila.