| Adiii23 a întrebat:

am o problema cu Samsung galaxy s5. Acum doua zile l-am cumparat, si din prima zi au inceput unele defecte care nu pot sa le rezolv. Nu ma lasa sa intru in play store imi zice ca nu am nici o conexiune dar wirelles-ul este activat si ma lasa sa intru pe facebook sau pe alte pagini. Cand intru pe facebook de exemplu imi apare intr-una o chestie pe care imi zice ca ai niste probleme cu certificatul de securitate de acest site si eu dau continua pagina se incarca dar pana nu se icarca pagina complet imi tot apare aceiasi chestie cam de vreo 10-20 de ori. stiti cumva ce sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Da. Garantie! Dupa simptome cere o resoftare. Il ai de 2 zile. Nu te risca cu tot felul de tutoriale de pe net. Du-l in garantie.

| Adiii23 explică (pentru miTzuliK93):

Da asta ar fi trebuit sa il fac daca il cumparam de la magazinul Samsung dar din pacate l-am cumparat de la un fraier de pe strada da oricum l-am facut sa mearga cat de cat acum, totusi o sa iti dau funda.

1 răspuns: