| goodbye5 a întrebat:

Mi-am cumparat un telefon Samsung Galaxy Ace S5830 si nu pot sa intru pe internet, chiar daca ma conectez la wi-fi.Pur si simplu nu se incarca nici o pagina.La alte telefoane merge, numai la acesta nu!
Stiti ce ar trebui sa fac? Va roog ajutati-ma!
O sa dau funda celui care imi da un raspuns care ma poate ajuta! happy

1 răspuns:
| CristinaTeah a răspuns:

Resetează-l din nou de la setările din fabrică sau du-te cu el la un specialist ( din orice magazin de telefoane ). Și eu am avut problema, am dat 20 ron și mi-i l-a făcut să meargă.