| Angelo99 a întrebat:

Salut, am si eu o problema cu un samsung galaxy gio! Cand vreau sa intru pe andorid market imi spune ca nu am nici o conexiune sad. Si mai am o problema! Cand intru pe internet si caut ceva imi zice ca "au aparut probleme privind certificatul de securitate pentru acest site" e prima data cand mi se intampla chestile astea 2 sad. Cum pot sa le rezolv! Multumesc.

1 răspuns:
| Toshima a răspuns:

Poi inseamna ca telefonul ii facut pe "vapor".Dar daca inainte iti mergea inseamna ca ti s-a stricat.