| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu daca merge Gta IV pe Windows 8.1 Pro...
L-am mai avut pe windows 7, doar ca nu imi mergea cum trebuie sa imi mearga (Ma refer la FPS-urile din joc). Primul care raspunde ii dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| heAdgN a răspuns:

Nu conteaza Windows-ul.
Conteaza componentele pc-uluiwinking

4 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Ai dat funda la un raspuns partial incomplet. Poti sa ai tu cel mai bun pc. Tot nu va merge bine. E prost optimizat jocul. Windowsul are o influenta destul de mica asupra jocului. Pentru ca te grabesti nu vei afla de la mine ce sa ii faci ca sa mearga. Deci bafta.

| Grefy123 a răspuns (pentru Hitback):

Man, dupa 2 secunde dupa ce am citit mesajul. Mi-am dat seama ca nu merge. Dupa mesajul tau m-am prins.

| Hitback a răspuns (pentru Grefy123):

Eu ti-am zis. Pui intrebarea iar si te ajut.

| Grefy123 a răspuns (pentru Hitback):

No, OK