| ionutz1890 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum bag o imagine de pe net (Google imagini) pe iPhone 4s.Adica vreau o imagine cu spider-man sa zicem si vreau sa o bag pe Home Screen.
Multumesc..Astept raspunsul.
Scuza-ti de categorie nu am gasit alta.

Răspuns Câştigător
| AngelAna1997 a răspuns:

Pai eu am iPad si cre da e la fel pai tii apasat pe imagine a dorita de pe net o salvezi te duci la generalitati la poze alegi poza dorita dai sa se salveze pe home screen si gata!

| ionutz1890 explică (pentru AngelAna1997):

Asta nu stiu cum sa se salveze happy

| ionutz1890 explică (pentru AngelAna1997):

Multumesc mult de tot imi merge! Ai funda big grin

3 răspunsuri:
| alexutzu8796 a răspuns:

Te-as sfatui sa-ti descarci din app store aplicatiile cu wallpaper retina display... etc si cand intri intr-o aplicatie descarcata si o sa-ti apara cv de genu animation, landscape sunt genuri
BAFTA!