| aXy99 a întrebat:

Salutari. Credeti ca pe un laptop Asus cu urmatoarele componenta va rula GTA V?
Procesor: Inter core i5-3337CPU @ 1, 8GHz (4CPU's), 8 RAMI si o placa video nVidia GeForce 720M 2GB. As vrea sa fiu sigur, chiar daca componentele sunt mai bune decat cele minime, cunosc pe cineva caruia nu i-a rulat.

1 răspuns:
| Marius875 a răspuns:

Salut daca ai versiune de GTA V steam da iti va merge dar va trebuii optimizat foarte bine incat sa nu ai lag pe gta 5 online etc.
Daca ai intrebari add skype :getodac.rom2