| Jigokunokishi a întrebat:

Salutari! Ieri nu imi merge internetul si scria ceva gen Local area connection not working properly. Azi i am tot facut una-alta si acrie ca merge, dar cand dau click sa intru in chrome arata sa sageata ca se incarca, dar apoi apare ca si cum n as fi intrat in el si nu deschide nimic. Ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| UnSimpluRoman a răspuns:

Daca ai wirelles verifical... daca il ai direct pe cablu verifica in spate sa vezi daca e bagat bine...si daca nici asa suna la cei de la care ai net si spune-le de net bafta!