| CiubotariuAndrei a întrebat:

Salutari! Recent am instalat aplicatia Game Guard pentru hack shadow fight 2! A functionat, mi-a oferit experienta si resurse nelimitate, insa dupa utilizare mi-a sters (s-au ascuns) din setari functia surse necunoscute, iar acum nu ma mai lasa sa instalez aplicatii decat din magazin play, am dezinstalat aplicatia si am pus un antivirus la scanat, ce mia confirmat ca inca e acolo si este un trojan! Imi puteti spune va rog cum sa scap de ea?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Foloseste Google Photos sa iti faci backup la poze si cauta modelul tau de telefon plus hard reset pe YouTube. O sa pierzi toate datele care nu au backup dar ar trebui sa rezolve problema.