| Alex_3706 a întrebat:

Salutari. Stie cineva link la FIFA 12 pentru PC. M-am saturat de rip-urile dupa Xbox la care nu pot folosi maneta si nu pot sa schimb obtiuni la grafica... Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

FIFA 12 FULL - PC
Cerinte de sistem pentru joc: http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1334&game=FIFA%202012
Instalare:
1 - Dezarhiveaza toate fisierele winrar ->vezi parola mai sus
2 - Porneste fisierul "setup.exe" si instalati
3 - Copiati întregul continut al folderului "Traducere", si lipiti-l în "C Local Disk - Program Files - FIFA 12 - joc"
4 - Copiati continutul folderului "Crack", si lipiti-l în "C Local Disk - Program Files - FIFA 12 - joc"
5 - Configurati grafic utilizând fisierul "fifaconfig.exe" situat in Local Disk C - Program Files - FIFA 12 - joc - fifasetup "
6 - Joaca-te!
Bafta! (alte detalii vezi in pm! )

| pampam_4807 a răspuns (pentru neluL):

Cum sa iau acest joc.adica unde trebuie sa apas ca sa il downloadez?

| neluL a răspuns (pentru pampam_4807):

Vezi mesaj privat !