| readdevil a întrebat:

Salutari! Sunt cam nuub in domeniul asta asa ca nu va luati de mine big grin
Am un pc desktop si un laptop.
nu am conexiune la net in camera cu desktopul si nu vreau sa ma mut in alta camera. Asa ca mam gandit sa fac o conexiune LAN intre cele doua pc-uri. Eu nu vreau sharing de chestii eu vreau sa ma joc Counter stricke in doi fara internet. Exista program sau ceva? Am pe laptop windows xp si pe desktop windows 7. Pe laptop apare ca as fi conectat dar pe desktop in coltul din dreapta jos am chestia aia ca un calculator unde apare daca sunt conectat la internet imi apare un triunghi galben cu un semnul exclamarii.
marsi mult si dau fundita.

1 răspuns:
| αʅҽxƈσσʅʅ a răspuns:

Si mie imi apare la fel. Triunghi-ul ala, dar mie imi merge perfect laughing. Am pc. apropo.