| Spike189 a întrebat:

Am o problema cu laptop-ul. Nu stiu de ce nu mai pot sa ma conectez la net prin Wi-Fi, adica imi apare ca sunt conectat dar in dreptul barilor de langa ceas apare un triunghi galben cu semnul exclamarii "!". Am incercat sa dau Disconnect si sa ma conectez iar, sau sa ma conectez la alta sursa dar la fel imi face. Care e problema¿

Răspuns Câştigător
| placintica a răspuns:

Nu ai destul semnal. Asa facea si al meu inainte. Se mai conecteaza din cand in cand. ai net vreo 5 min si dupa.incepe iar calvarul. Stiu cum e. Totul e datorat faptului ca nu i semnal. Acum am router si merge super in casa. cand nu sunt aksa imi trebuie modemulsad e nasolcrying dar partea buna e ca imi merge bine acasa :* primesc fundoiii?:X

3 răspunsuri:
| Spike189 explică:

Nu e problema de semnal, semnam am FULL, dar nu merge

| mikyboss a răspuns:

Incearca sa reinstalezi driveru sau sa ii faci un update asa imi facea si mie

| placintica a răspuns:

Da.sau asa. undownload driver si il instalezi din nou sper ca o sa reusesti:*