| stefanel2000 a întrebat:

Salutari TPU!
As vrea sa imi achizitionez un nou pc si nu ma pot hotara ce sa aleg,intre laptop, desktop si all in one.
As vrea sa stiu ce e mai bun pentru gaming si mai avantajos ca pret(stiu ca laptop-urile nu sunt recomandate, si ca desktop-urile sunt cele mai bune, dar vreau sa stiu o parere si despre all in one)
Cel mai FRUMOS raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Stefan_Catalin_1999 a răspuns:

Salut!
Nu prea stiu despre all in one, dar iti spun parerea mea despre desktop : poti sa.i schimbi piesele super usor (mai mult cand vrei sa.l imbunatatesti) il gasesti la un preti mai mic si cam atat.
Sper ca am raspuns destul de frumos big grin

1 răspuns:
| Vladut2000L a răspuns:

Desktop clar.