| Kimmmmmmm a întrebat:

Hei!
Vreau sa achizitionez un nou laptop, dar nu stiu ce sa aleg.
Il voi folosi pentru a sta pe facebook si toate prostiile, pentru a ma uita la filme, pentru a vorbi cu prietenii pe skype si pentru gaming, si cand zic gaming ma refer mai mult la minecraft :)) vreau sa mi se miste bine. (sunt amatoare, nu vreau un laptop pentru gaming)
Eu as vrea in laptop alb, asa ca l-am ales pe acesta http://www.pcgarage.ro/......arl-white/
Ce parere aveti?
Aveti si alte recomandari? (as vrea ca laptop-ul sa fie alb, dar e ok daca e si negru)
Mersi (:

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Assus,Lenovo,Acer.

| lpavel a răspuns:

La ce vrei tu orice ai alege este bun asa ca poti alege care vrei happy

Răspuns utilizator avertizat