| Vasile12345 a întrebat:

Salute am avut Steam Guard pe tel si am dat rr din fabrica la tel si nu ma mai pot conecta la steam. Help!

Răspuns Câştigător
| HeRmeSs a răspuns:

Instaleaza din nou aplicatia din nou si incearca sa te conectezi sau incearca sa iti aduci aminte codul de securitate. Cand iti instalezi aplicatia te pune sa scrii un cod in caz ca iti pierzi telefonul.

1 răspuns:
| kalex a răspuns:

Si eu am facut asta. Cand ai activat Steam Guard-ul ai primit un cod. O sa bagi acel cod sau daca nu il stii atunci o sa iti trimita un mesaj pe telefon. Funda?