| CocowalZ a întrebat:

Saulu TPU! Ar merge battlefield 3 pe nVIDIA geforce 6150SE nforce 430 si cu 3GB ram?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Okey,am acelasi calculator ca si tine!
nVidia GeForce 6150se nForce 430
3.GB RAM
500.GB(cel putin eu)ROM
Calculatorul fiind de la Myria!
Fiind ca e integrata nu poti sa-o schimbi(decat daca schimbi calculatorul)
Ce poti insa sa te joci(nu te gandi la nextgen, ca bf3 nu merge, assassins's creed series nu merg decat prima cu lag imens la setari minime)
CoD4-merge!
CoD6 M.W.2-merge!
CoD8 M.W.3-merge!
B.F.2-merge!
NfS:World-merge!
NfS:M.W.-merge!
Ce poti sa faci in schimb este sa cauti la aproape fiecare joc ce-ti place, pe youtube, de ex.:
MW2 on 6150se
si daca iti place ce vezi, iti descarci, cumperi, orice!

| IT4Ever a răspuns:

Nu prea merge din cate vad eu e integrata deci.

| borutz a răspuns:

Http://www.itstiri.ro/news.php? extend. 1280. Eu cred ca ti-ar merge