| dumy7000 a întrebat:

Saut TPU as vrea sa cumpar unul dintre acestea:ps3, laptop sau o tableta cu windows 8, dar sunt nedumerit, bugetul fiind unul pana in 1300 ron, as vrea ceva pt. gaming dar am auzit ca un ps3 nu tine mai mult de trei ani.Ce sa fac sa imi cumpar un laptop sau o tableta cu w8 sau sa mai astept pt. ps4? astept parerile voastre, multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ai calculator bunicel, mai bine astepti pana o sa scada preturile la ps4. Daca nu ai, cumpara un laptop, dar in banii aia nu o sa gasesti nimic de gaming, doar de internet... Sau iti poti face un upgrade la PC. happy

| Grejdan_George_Ovidiu_1991 a răspuns:

Xbox one e la oferta.