| Nevermindd a întrebat:

Laptop sau tableta( cu husa care are si. tastatura ). E pentru facultate. Eu cred ca tableta este mai mica, mai usoara, o pot lua cu mine oriunde, pot scrie, bateria tine mai mult. Astept parerile voastre.

Răspuns Câştigător
| deM0 a răspuns:

Daca ai un buget mai mare te-as sfatui sa iei un laptop slim nu de alta dar poti face mai multe chesti pe un laptop fata de tableta

6 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Tableta. Dupa cum ai spus si tu, e mai usor de transportat si de folosit o poti lua oriunde pe cand leptopul nu e chiar asa de comod. Poti ofta pentru o tableta mai performanta in functie de necesitatile tale iar cele mai clare informatii le poti lua de la magazine. Intereseazate la un magazin Altex ei de obicei au tablete bune.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Cred ca o sa iti fie mai de folos laptop-ul chiar daca este putin mai mare. poti sa faci mai multe lucruri pe el

| Rachetul a răspuns:

Daca vrei ceva mai performant laptop.pt amuzament fb chestii socoteli tableta

| salamior a răspuns:

O tableta este mult mai buna

| Alex_Horry_1993 a răspuns:

Asus transformer padhappy asta daca dispui de $$$$ multi

| uFkDowN a răspuns:

LAPTOP CLAR! Tableta e un trend ff aiurea! Dupa ce o achizitionezi nu prea mai ai satisfactie sa o utilizezi doar cand ai nevoie...