| r2d2 a întrebat:

Se pare ca asta nu e saptamana mea buna. Mi-am downloadat Opera 11 in speranta ca voi putea urmari clipuri pe Youtube. Si asa s-a si intamplat. M-am uitat la unul si sa-mi pice fata la propriu cand am dat click pe un altul si am constatat ca mi se intampla aceeasi chestie care mi se intampla pe Mozilla. Se aude dar se vede alb in locul clipului. De la ce sa fie? Nu inteleg. Am reinstalat Adobe dar nimic. Vreo idee?

1 răspuns:
| coSSmiN97 a răspuns:

Eu iti recomand sa iti reinstalezi driverele de la placa video si dupa sa incerci de pe internet explorer.Sigur e din placa video din pacate, asa imi facea si mie numai ca se vedea in patratele...si mergea 2 zile dupa care din nou se stricasad