| Girly97 a întrebat:

Se pare ca atunci cand doresc sa trimit mesaj unei persoane pe Messenger imi apare eroarea "nu poti raspunde la aceasta conversatie" insa nu vad "utilizator Facebook" ci numele persoanei iar fotografie de profil este vizibila. Care ar fi cauza? Nu cred ca persoana m-a blocat.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

"Dacă vezi un mesaj de eroare de tipul „Nu poți răspunde la această conversație" este posibilă una dintre următoarele situații:
1. persoana căreia încerci să îi trimiți un mesaj și-a dezactivat sau și-a șters contul;
2. ai blocat persoana căreia încerci să îi trimiți un mesaj sau ea te-a blocat pe tine;
3. încerci să răspunzi în cadrul unei conversații de grup din care au ieșit ceilalți participanți;
4. nu te-ai conectat la internet."
https://ro-ro.facebook.com/help/314046672118572