| Floreenofficial a întrebat:

Salut! De ce o prietena răspunde greu pe Facebook Messenger/vede greu mesajele.Nu ii apare poza mea de profil pe ecran când trimit mesaj? Sau depinde și ce telefon ai? Mersi!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Nu se rupe in figuri să-ți răspundă, adică nu ești pe locul 1 la interes. Aia e!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca nu este interesata de tine si de discutiile cu tine.

| darrio2007 a răspuns:

Poate are alte treburi mai importante decat sa stea pe Facebook.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cel mai intelept ar fi sa o intrebi pe ea.Noi putem presupune orice: ca nu vrea, ca are treaba sau prefera sa vorbeasca mai des cu alte persoane, etc.

| ReddY25 a răspuns:

Poate e ocupată și nu acordă atenție mesajelor tale