| denisu2000 a întrebat:

Se poate ca wifi-ul meu sa mearga mai incet daca am schimbat driverul? pai am un laptop asus eee pc 1000hd i-am reinstalat windowusu-l dar acum observ ca netu imi merge mai greu. Oare ca nu ii acelasi driver w-lan sau? Va rog Ajutati-ma Mega funda si vot

Răspuns Câştigător
| rogi28 a răspuns:

Nu cred ca wi-fi sa lucreze mai incet, poate windowsul care l-ai instalat nu lucreaza normal, poti sa incerci sa downloadezi de pe siteul oficial al netbukului drivele la wi-fi pentru sitema de operare pe care o ai.

| denisu2000 explică (pentru rogi28):

Sunt aproape sigur ca windowsul lucreaza bine...nu stiu cum as putea da update la driverul wifi...

| rogi28 a răspuns (pentru denisu2000):

Este asa o programa "driver genius pro" o poti gasi usor pe net. aceasta programa scaneaza calculatorul si afisaza ce drivere trebuie sa fie facute ubdate. dupa scanare iti afisaza drivele necesare pentru update si dac am inteles corect la tine in netbuk stau drivele de pe cd asa ca in lista scanata de progrma va fi si numai decit driverul pentru wi-ficare poate scris cam asa "Atheros AR5xxx/9xxx WiFi Driver " sau ceva asemanator
incearca ca pote se va primi si apropo spune modelul concret al netbukului tau?

3 răspunsuri:
| cargodrive a răspuns:

Eu cred ca nu ai bagat driverul original ori nu sa abdatat driverul.